Rīgas biržā bija iespēja vienkopus skatīt tādu leģendāru mākslas pasaules personību kā Pjēra Ogista Renuāra, Anrī Matisa, Vinsenta van Goga, Pola Gogēna, Marka Šagāla, Raula Difī un Pablo Pikaso darbus. Izstādē bija aplūkojamas Pikaso Faunu sērijas gleznas un viņa keramika, Difī Vansas strūklaka, Šagāla Pulkstenis liesmojošās debesīs, Pola Siņjaka Pavasaris Provansā un citi darbi. Latvijas muzeju vēsturē šāda mēroga izstāde notika pirmo reizi.
Kopumā izstādē Provansas valdzinājums tika eksponēti 29 mākslas darbi, kuri tika atvesti no Orsē muzeja un Žorža Pompidu centra Parīzē, Pikaso muzeja Antibā, A. Puškina Valsts tēlotājas mākslas muzeja Maskavā un K. M. Čurļoņa Nacionālā mākslas muzeja Kauņā. Tika eksponēti arī darbi no Belgazprombank kolekcijas Minskā un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma.
Projekta norises laikā tika piedāvāts plašs ar izstādi saistīto pasākumu klāsts dažādām vecuma grupām. Piecas svētdienas ciklā Sarunas muzejā apmeklētājiem bija iespēja tikties ar izstādes kuratorēm Daigu Upenieci un Vitu Birzaku, gleznotāju, Latvijas Mākslas akadēmijas rektoru Alekseju Naumovu, mākslas vēsturnieku Eduardu Dorofejevu un LNMM direktori Māru Lāci. Plašu interesi guva ģimenes dienas Provansas krāsas, kas ļāva radoši iepazīt ekspozīciju vecākiem ar bērniem. Dažādās lekcijās, ekskursijās, radošajās darbnīcās un izglītības programmās, kas pavadīja izstādi, piedalījās ap 3000 apmeklētāju.
Ar ekspozīciju Rīgā tika atzīmēta Teterevu fonda piecu gadu darbība Latvijā.