Apkopotie dati liecina, ka unikālajām IP adresēm visbiežāk reģistrētas konfigurācijas nepilnības - 142 687 gadījumi, seko ļaundabīgie kodi - 30 641 gadījums, ielaušanās gadījumi - 2579, kā arī informācijas vākšana - 394 gadījumi.
Savukārt visbiežāk ļaunatūras izplatībā reģistrēta Botnet ļaundabīgā koda grupa, kurai reģistrēja 22 146 gadījumus, bet 3744 bija Conficker un 2233 gadījumi bija Pykspa ļaundabīgā koda grupa.
Kopējais reģistrētais IP adrešu skaits trešajā ceturksnī Latvijā bija 304 411, kas ir par 19 804 IP adresēm mazāk nekā otrajā ceturksnī.
Lai sniegtu pilnvērtīgāku Latvijas kibertelpas pārskatu un nodrošinātu datu starptautisku salīdzināmību, no 2017.gada 1.janvāra incidentu uzskaitei Cert.lv izmanto starptautiski lietotu incidentu taksonomiju. Statistikā visi reģistrētie un apstrādātie incidenti tiek uzskaitīti vienkopus, sadalot tos pa apdraudējumu veidiem, piemēram, ļaunatūra, ielaušanās, krāpšana, kā arī pa infekciju, piemēram, Conficker, Zeus, Mirai, un ievainojamību, piemēram, Opendns, Openrdp tipiem.
Cert.lv ir Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta struktūrvienība, kuras uzdevumi ir uzturēt vienotu elektroniskās informācijas telpā notiekošo darbību atainojumu, sniegt atbalstu informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanā vai koordinēt to novēršanu Latvijas IP adrešu apgabalos un ".lv" domēna vārdu zonā.