FIB gan nenorāda, vai trīs vīrieši, kas attēlos visi ir redzami bruņojušies ar šaujamieročiem, tiek turēti aizdomās par uzbrukumu misijai, kurā tika nogalināti četri amerikāņi, arī vēstnieks Kriss Stīvenss.
"FIB tagad lūdz lībiešus un cilvēkus visā pasaulē sniegt papildu informāciju saistībā ar šiem notikumiem," norāda likumsargi. "Mēs meklējam informāciju par šiem trim indivīdiem, kas atradās ASV īpašās misijas teritorijā, kad tai tika uzbrukts. Šie indivīdi, iespējams, spētu sniegt informāciju, kas varētu palīdzēt izmeklēšanā."
Republikāņi pārmet ASV prezidentam Barakam Obamam, ka viņš nav darījis pietiekami daudz, lai aizsargātu diplomātiskās misijas, turklāt esot arī slēpts uzbrukuma patiesais raksturs. Augstas administrācijas amatpersonas sākotnēji sacīja, ka uzbrukums bijis spontāna reakcija uz tīmeklī ievietoto antiislāmisko video, kas arī Kairā un citviet pasaulē izraisīja vardarbīgus protestus.
Vēlāk amatpersonas atzina, ka līdzās Bengāzī misijai nav notikušas protesta demonstrācijas. Turklāt ASV mediji ziņoja, ka netālajā piebūvē, kas arī cieta uzbrukumā, esot bijusi izvietota Centrālās izlūkošanas pārvaldes slepena misija. Obama uzbrukumu raksturoja kā teroraktu un solīja vainīgos saukt pie atbildības.