Šī soļa iemesls ir Lepenas "skaidrā un saprotamā" nostāja Krimas jautājumā, norādīja Konstantinovs.
"Vizīte mums būs svarīga, mēs uz to ceram. Visticamāk, tā ir iespējama īsi pirms Francijas vēlēšanām," viņš piebilda.
Lepena šomēnes esot teikusi, ka Krievijas veiktā Krimas aneksija nav nelegāla, jo Krimas iedzīvotāji referendumā atbalstījuši pussalas pievienošanu Krievijai, vēstīja Francijas mediji.
ANO Ģenerālā asambleja referendumu, kas tika sarīkots Krievijas okupācijas karaspēka klātbūtnē, atzinusi par nelikumīgu.
Pērn Krievijas okupēto Krimu, neraugoties uz Parīzes un Kijevas protestiem, apmeklēja desmit Francijas likumdevēji, no kuriem astoņi bija eksprezidenta Nikolā Sarkozī centriski labējās Republikāņu partijas pārstāvji.
Krievija 2014.gada februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš 2014.gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.
Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.
krimskije bratani
Okupēt legāli drīkstot