Skītss intervijā skaidroja, ka Apvienotie reaģēšanas spēki, ko veido septiņas valstis - Lielbritānija, Dānija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Nīderlande un Norvēģija - ir globāli reaģēšanas spēki, kas nozīmē, ka tie var darboties jebkur pasaulē. Vairāku spēku klātbūtne, pēc viņa vārdiem, ļauj arī piedāvāt dažādas iespējas mūsu militārajiem un politiskajiem līderiem.
"Ja konkrētajā gadījumā un konkrētos apstākļos tas būtu nepieciešams, spēki varētu kļūt par iespēju karavīru izvietošanas gadījumā," izteicās komandieris.
Viņš uzskata, ka pret draudiem, ar kuriem mēs saskaramies, vajadzēs izmantot arī jaunas un oriģinālas pieejas, ko iecerēts īstenot ar Apvienotajiem reaģēšanas spēkiem.
Jautāts, ko viņš domā ar vārdu "neierasti" attiecībā uz draudiem, Skītss paskaidroja, ka tie ir draudi, ko var radīt dažādas slimības, civilie draudi, tāpat tie varētu būt nemieri, kā arī tas varētu būt terorisms.
"Apvienotie reaģēšanas spēki spētu pielāgoties, lai uz tiem atbildētu. Līdz ar to, tā teikt, atšķirīgi cilvēki un spēki darītu atšķirīgas lietas - sekotu atšķirīga reakcija, kas būtu pilnībā atkarīga no mums priekšā esošās problēmas," skaidroja ģenerālmajors.
Lielbritānijas armijas ģenerālmajors: Mēs dzīvojam nedrošā laikā
Mēs dzīvojam nedrošā laikā, un draudi, ar kuriem mēs saskaramies ne tikai šeit, Eiropā, bet arī visā pasaulē, ir ļoti ievērojami, intervijā aģentūrai LETA pauda Lielbritānijas Pastāvīgo apvienoto spēku un Apvienoto reaģēšanas spēku komandieris ģenerālmajors Stjuarts Skītss.
Uzmanību!
Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.