Dalībnieki nesa Krievijas karogus un plakātus, kuros tika kritizēta Kremļa politika un Krievijas agresija Ukrainā. Gājiena laikā notika arī incidents – kāds nenoskaidrots vīrietis gājiena priekšgalā ejošajam Krievijas ekspremjeram Mihailam Kasjanovam ielēja sejā briljantzaļā šķīdumu, taču Kasjanovs turpināja dalību gājienā, lai gan uz viņa sejas bija šķidruma pēdas.
Valsts otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā notika gājiens un mītiņš Marsa laukumā, kurā piedalījās vairāki tūkstoši cilvēku.
Gājienā Jaroslavļā piedalījās apmēram 150 cilvēku, bet mītiņā Voroņežā – apmēram 100 cilvēku.
Novosibirskas centrā notika gājiens uz pieminekli politisko represiju upuriem, pie kura norisinājās mītiņš. Tajā piedalījās vairāk nekā 100 cilvēku.
Krasnojarskā apmēram 30 cilvēku piedalījās klusuma brīdī Ņemcova piemiņai pie pieminekļa politisko represiju upuriem.
Akcijas Ņemcova piemiņai notiek arī citviet Krievijā, kā arī ārzemēs – Ņujorkā, Bostonā, Vankūverā un Prāgā.
Ņemcovs tika nošauts 2015.gada 27.februārī Maskavas centrā, netālu no Kremļa. Pēc dažām nedēļām tika aizturēti pieci čečeni, kas tika apsūdzēti Ņemcova slepkavībā.
Tomēr Ņemcova tuvinieki un opozīcija apgalvo, ka slepkavības plānotāji nav atrasti, norādot, ka ar to ir tieši saistīts Čečenijas republikas vadītājs Ramzans Kadirovs, kurš, iespējams, rīkojies saskaņā ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina rīkojumu.
Jautājums
Hūgo Vācietis no barikādēm
nu,teperj očeredj za Putinim ...