Skaņdarbā apdziedāts, kā "bruņotie vīri vienkārši pieklājīgi stāv blakus [Krimas iedzīvotājiem], pieklājīgi nes ieročus", un to "sejas ir pieklājīgas, ķiveres pieklājīgas, pat tērauda mašīnas ir pieklājīgas".
Labi bruņotie vīri uniformās bez pazīšanās zīmēm, kuri februārī Krimā ielenca varas iestāžu ēkas un militāros objektus, Krievijā tiek dēvēti par "pieklājīgajiem cilvēkiem", jo klusējuši, atteikušies sevi identificēt, taču labprāt pozējuši fotokamerām kopā ar bērniem un sievietēm.
Savukārt valstīs, kas atklāti nosodījušas Krimas aneksiju un Krievijas agresiju Ukrainā, bruņotie vīri tiek dēvēti par "zaļajiem cilvēciņiem", kaut jau drīz pēc to ierašanās Krimā tapa skaidrs, ka tie ir profesionāli apmācīti Krievijas karavīri, nevis vietējie pašsaizsardzības spēki, kā līdz pat aprīļa otrajai pusei apgalvoja Kremlis.
Krievijas prezidents Vladimirs Putins tikai aizvadītajā ceturtdienā, 17. aprīlī, pirmo reizi publiski atzina, ka Krimas referenduma laikā un pirms tā Krimā atradās Krievijas karavīri.