Sagaidāms, ka pārveidotās ierīces tādās valstīs kā Indija un Vjetnama nonāks tirdzniecībā jau jūnijā.
Iekārtās iebūvētais akumulators būs mazāks par oriģinālo akumulatoru ar defektiem, tāpat ierīcēm būs citāds ārējais vāks.
Pārveidotajās viedierīcēs iebūvētie akumulatori būs ar 3000 vai 3200 miliampērstundu (mAh) ietilpību. Salīdzinoši oriģinālajām baterijām bija 3500 mAh.
Iespēja tirgot šīs ierīces par krietni zemāku cenu kompānijai būs krietni izdevīgāka nekā atsaukto vairāk nekā 2,5 miljonu ierīču pārstrādāšana atbilstoši vides prasībām. Tiesa, daļa no aparātiem izmantoti rūpīgos testos, lai noskaidrotu ierīču aizdegšanās cēloņus.
Pašlaik gan nav zināms, cik daudz Galaxy Note7 vienību varētu atkal nonākt veikalu plauktos.
Neatkarīgas izmeklēšanas rezultāti parādīja, ka Galaxy Note7 nedienas sagādāja akumulatoru uzbūves nepilnības. To dēļ bija novērojama barošanas elementu pārkaršana, kas izraisīja kušanu un aizdegšanos.
Samsung pērn septembrī pēc pirmajiem incidentiem sāka uz remonta laiku atsaukt Galaxy Note7, piedāvājot citus Samsung tālruņus, līdz tiktu piegādāts bezdefektu Galaxy Note7. Tomēr drīz kļuva zināms par daudziem ierīces degšanas gadījumiem, kas noveda pat līdz prasībām šo telefonu izslēgt pirms kāpšanas lidmašīnā, un kompānija oktobrī nolēma pārtraukt ražot šo viedtālruni un to pilnībā izņemt no aprites.
Vēlāk tika likti lietā dažādi paņēmieni, kā Galaxy Note7 īpašniekus piespiest apmainīt šīs ierīces pret citām. Piemēram, ASV ar programmatūras palīdzību nolēma atslēgt vēl apritē esošās un drošības dēļ atsauktās ierīces.
Kopumā atsaukti vairāk nekā 2,5 miljoni Galaxy Note7 ierīču.