Var jau atrunāties FKTK, ka pa tiešo Antonova kungs nebija akcionārs, ka viņš bija akcionārs Snoras bankā, un ka Latvijas banku uzraugi ļoti uzticējās Lietuvas banku uzaugiem, bet tā mēs varam aiziet arī līdz retoriskam jautājumam - kāpēc mums ir vajadzīgi mūsu uzraugi," teica A.Laksa.
A.Laksa gan pieļāva - lai arī utopisks, taču teorētiski bija iespējams variants Krājbanku glābt. "Ja vēl kaut ko varēja darīt, tad tas bija jādara krietni ātrāk. Ja FKTK būtu savlaicīgi fiksējusi problēmas, tās noteikti varēja pamanīt un iztrūkstošos līdzekļus varēja nofiksēt, es nespēju noticēt pretējam, tajā brīdī FKTK varēja vienlaicīgi ar bankas darbības apturēšanu pieņemt lēmumu par sanācijas procesu. Bija jādod iespēja ātri Latvijas kredītiestādēm iestāties Snoras bankas vietā," teica A.Laksa.
Viņaprāt, kreditoriem nav lielas iespējas atgūt savus noguldījumus Krājbankā. "Es domāju, ka esošie kreditori saņems kaut kadu naudu, taču tie būs daži procenti. Neatgūs 100%, tas ir skaidrs - ja atgūs kādus 60-70% no aktīvu vērtības, tas jau būs milzīgs panākums," teica A.Laksa.