Viņa atklāj, ka kopā ar arhitektu Mārtiņu Pīlēnu uzaicināta uz Ārlietu ministriju sniegt prezentācijas par situāciju Latvijas modes dizainā un arhitektūrā Latvijas vēstniekiem ārvalstīs, kas pirms Ziemassvētkiem parasti ierodas Rīgā. Šādas dažādu nozaru pārstāvju prezentācijas tiekot rīkotas, lai diplomātiem palīdzētu pārstāvēt Latviju citās valstīs.
Agnese Kleina gan pauž sašutumu, ka minot vienu no pozitīvajiem piemēriem diplomātu vidū, bijušo ģenerālkonsuli Pēterburgā, tagad Rīgas domes pārstāvniecības Maskavā vadītāju Ivetu Sers, kas iegādājas un reklamē Latvijas dizaineru tērpus un rotas ārpus Latvijas, atskanējuši smiekli. Pēc jautājuma, kas izraisījis jautrību, kāda dāma sarkastiski atbildējusi: "Nu, lai jau viņai veicas!"
Līdzīga neieinteresētība pausta arī par Latvijas dizaineru savienības pārstāvja Gunāra Platpīra lūgumu klātesošos diplomātus atklāt, kā viņus sasniegt, ja vajadzīgs atbalsts Latvijas dizaineru dalībai izstādēs ārvalstīs. “Sūtām jums e-pastus, tiem nav atbildes, sazvanīt nevaram… Ko mums darīt?” jautājis G. Platpīrs. "Nu… Jūs varat turpināt sūtīt tos e-pastus," skanējusi atbilde no zāles.
"Dānijā, kas, salīdzinoši ar Eiropas lielvalstīm, ir tikpat nelielā kā Latvija,
modes eksports ir ceturtais lielākais valsts budžeta papildinātājs," blogā vēl atgādina A. Kleina.