Portāls Diena.lv piektdiena jau vēstīja par Trukšņa lēmumu pamest amatu. Par atkāpšanos informēja pats Truksnis, norādot, ka: "Aizvadītie mēneši man personīgi ir bijuši satraukuma un ļoti dziļu pārdzīvojumu pilni, un ietekmējuši manu veselības stāvokli. Pirms pāris mēnešiem, kolēģu lūgts, atkārtoti uzņēmos domes vadību. (..) Šobrīd turpināšu darbu kā domes deputāts, un atgūšu spēkus, lai ar pārliecību un jaunu enerģiju startētu nākamajās pašvaldību vēlēšanās kā pilsētas mēra amata kandidāts."
Ar 12 balsīm "par" Jūrmalas domes priekšsēdētājas amatā tika ievēlēta Sproģe kura sola turpināt iesāktos darbus. Kā ziņo laikraksts, "Sproģe dzīvo Mārupes novadā, Biznesa augstskolā Turība 2005. gadā ieguvusi profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnēs, strādājusi Lauku atbalsta dienestā, kā arī par Jūrmalas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju, pēc Saeimas vēlēšanām ieņēma Saeimā ievēlētā Romāna Mežecka vietu un kļuva par Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietnieci. Viņa darbojas arī septiņās no desmit domes komitejām un divās komisijās."
Kā liecina amatpersonas deklarācija par 2015. gadu, Sproģei pieder zeme un ēka Mārupē, dzīvoklis Rīgā un četri zemesgabali Rīgā kopīpašumā, skaidras naudas uzkrājums 4,3 tūkst. eiro, parādsaistības 683 tūkst. eiro, aizdevumi 89 tūkst. eiro, bet nopelnīti 27,45 tūkst. eiro.
Savukārt ar desmit balsu atbalstu mēra vietnieka amatā ievēlētais Lediņš (ZZS) sola vairāk pievērsties Jūrmalas saimnieciskajai darbībai. Lediņš domē darbojas vairākās komitejās.Viņa īpašumā, atbilstoši 2015. gada deklarācijai, ir divi zemesgabali Engures pagastā, vienots nekustamais īpašums zeme un ēkas Engures pagastā, kā arī viens zemesgabals kopīpašumā Engures pagastā, skaidras naudas uzkrājums – septiņi tūkst. eiro, bezskaidras – 4,3 tūkst. eiro, ienākumi Jūrmalas domē 21,54 tūkst. eiro, parādsaistības 47,6 tūkst. eiro.
Savukārt pirmdienas rītā laikraksts Diena vēstīja par Trukšņa radītajām ķildām Latvijas Zaļās partijā.
lustīgais nerris uz tirgus plača
paradnieki nedrikst ienemt augstus
jautajumi VID