Viņš skaidro, ka tajās grupās, kam ir augstāks risks tikt apdraudētiem tiešsaistē, ietilpst cilvēktiesību aizstāvji, žurnālisti un vēlētās amatpersonas. Cilvēki, kas atbilst "Facebook Protect" programmas piemērošanai, "Facebook" redzēs aicinājumu uzzināt vairāk par programmu un pieteikties.
" Pievienojoties programmai, mēs pārraudzīsim šos kontus, lai atklātu iespējamos uzlaušanas draudus, un palīdzēsim ieviest stingrāku konta drošības aizsardzību, piemēram, divu faktoru autentifikāciju, kas ir viens no svarīgākajiem drošības līdzekļiem, neļaujot ļaunprātīgām personām piekļūt Facebook kontam no nezināmas pārlūkprogrammas vai mobilā tālruņa," saka Turovskis.
Viņš uzsver, ka "Meta" pastāvīgi meklē veidus, kā būt soli priekšā ļaunprātīgām personām. "Lai arī, iespējams, mēs nekad nevarēsim noķert visas ļaunprātīgās personas, šī programma ir viena no daudziem soļiem, kurus veicam, lai apgrūtinātu kontu uzlaušanu," piebilst Turovskis.
"Facebook Protect" programma pirmo reizi savu darbību sāka 2019.gadā ASV, un tagad tā tiek ieviesta arvien plašāk visā pasaulē.