Spriedums nav pārsūdzams.
Kā aģentūrai LETA iepriekš norādīja AT preses sekretāre Baiba Kataja, pieteicējs no 1986.gada ir Krievijas militārpersonu izdienas pensijas saņēmējs. No 2001.gada pieteicējs saņem arī Latvijas vecuma pensiju.
Konstatējot, ka pēc Latvijas pensijas piešķiršanas Krievijas puse nav pārtraukusi izdienas pensijas izmaksu, kā to noteic Krievijas valdības un Latvijas valdības vienošanās par Latvijas teritorijā dzīvojošo Krievijas militāro pensionāru un viņu ģimenes locekļu sociālo aizsardzību, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, pamatojoties uz likuma "Par valsts pensijām" pārejas noteikumiem, pārskatīja pieteicēja apdrošināšanas stāžu, kas bija ņemts vērā, piešķirot Latvijas vecuma pensiju, un izslēdza no tā periodu, kas ņemts vērā arī, piešķirot Krievijas izdienas pensiju.
Šādas pārskatīšanas rezultātā pieteicēja apdrošināšanas stāžs vairs nesasniedza desmit gadus, kas bija nepieciešami, lai būtu tiesības uz Latvijas vecuma pensiju. Līdz ar to uz turpmāko laiku aģentūra pārtrauca Latvijas vecuma pensijas izmaksu pieteicējam.
Ticis norādīts, ka nav pamatots pieteicēja viedoklis, ka attiecīgās normas uzliek pienākumu tikai Krievijas pusei - starpvalstu līgumu būtība ir novērst situācijas, kad par vieniem un tiem pašiem periodiem persona vienlaicīgi saņem vairāku valstu pensijas. Nav šaubu, ka vienošanās mērķis ir novērst, ka bijušajām militārpersonām par vienu un to pašu periodu pensijas tiktu maksātas no abu valstu budžeta.
Līdz ar to pieteicējam gan no vienošanās spēkā stāšanās brīža, gan no iesnieguma par pensijas piešķiršanu brīža nebija tiesiska pamata paļauties, ka viņš vienlaicīgi varētu saņemt divu valstu pensijas par vienu un to pašu periodu.